Сьогодні переймаймо досвід та напрацювання від талановитого фрілансера, переможця турніру-вебінарів Олексія Злотніка. В межах нашого ОМБІЗ Картелю, Олексій став переможцем турнірів по вебінарах, заробивши 912 $ зі свого першого проекту – Школа Фрілансу

Сам він фрілансер, до ОМБІЗ Картелю долучився після участі в ОМБІЗ Форумі у Львові.

Олексій  виконує замовлення дистанційно та допомагає виходити на Upwork іншим колегам. Про це все веде Youtube канал та й загалом Олексій класний чувак. Впевнені, вам буде корисно ближче з ним познайомитися та дізнатися деталі успішного запуску курсу, саме для цього Орест Зуб записав відео-інтерв'ю з Олексієм.  

***

Як саме Картель  допоміг тобі у професійному/особистому розвитку?

Картель –– це комьюніті однодумців. Неможливо передати словами всю атмосферу, що панує всередині: взаємопідтримка, єдинство і жага до розвитку. Якби потрібно було б описати Картель одним словом –– це однозначно було б “ЛЮДИ”. Я вдячний за можливіcть перебувати у середовищі growth-oriented people (людей, що прагнуть розвиватися) і зростати разом з ними.

 

Які у тебе  результати наразі?

Наразі тільки розпочинаю  свою підприємницьку діяльність. Запустив онлайн-курс “Школа Фрілансу”, де допомагаю новачкам розпочати кар’єру та системно розвиватися на міжнародному фрілансі. В середині серпня провів вебінар, рекламну кампанію та зібрав группу з 18-ти студентів.

 

Чи кращі результати ніж були раніше?

Важко порівнювати, тому що нічого подібного раніше не робив. Я працював фрілансером протягом 10 місяців. Звичайно я виношував ідею запуску власного курсу, але все не наважувався розпочати свою підприємницьку діяльність

Якщо казати в цифрах, то на фрілансі заробляв $1000–$1300/міс. Перший запуск курсу приніс мені $912. Але це лише перший запуск і БЕТА-версія (ціна курсу була всього $49, наступні запуски будуть від $200). 

То ж, відповідаючи на запитання чи кращі результати зараз –– так, бо почав нову справу, про яку давно мріяв; по грошах ще ні, але бачу великі перспективи і готовий кинути собі виклик.

 

Що саме ви зробили для того, аби цього досягнути?

Повірив в себе, знайшов приклади людей, що вже зробили подібне та кинув собі виклик зробити це і звісно ж реклама лендінги відео на Youtube.

***

Покроковий алгоритм запуску від Олексія

 

З чого все починалось? Звісно ж цільової аудиторії!

 

1.  Аудиторія:

e-mail: 200 підписників

Youtube: 1000 підписників

facebook: 600 підписників

 

2. Сторінка вебінару: https://alexeyzlotnik.com/webinar

 

3. Сторінка Школи Фрілансу: https://freelance.school/course

***

Що відбувалось до запуску?

 

1.  Контентне відео на Youtube + заклик  до дії (зареєструватись на вебінар)

2. Пост в соцмережах - Вже 500+ реєстрацій, встигни зареєструватись

3. Рекламні пости  в facebook

 

Facebook пост 1 

 

Facebook пост 2

 

Facebook пост 3

 

4. Автоматичний ланцюжок листів, налаштований як зображено на схемі. 

 

5. Ось, якими були листи:

Лист 1

 

Лист 2

***

Запуск продажів

 

1. Продаючий пост у facebook 

 

2. Ретаргетинг-реклама з підвищенням ціни.

Два рекламні пости, ціна курсу  $49

Пост 1Пост 2

 

2.  Пости про підвищення ціни до $59

Пост 1 / Пост 2

***

РЕЗЮМЕ

Тепер ви покроково, з найменшими деталями знаєте, як запустити свій курс, але це ще не все, повертаємось до інтерв'ю з Олексієм.

 

Що ви відчували перед тим, як почати активно діяти?

Відчував страх, багато страху: що не вийде, що не прийдут люди, що нічного не продам, не набереться група, будут сміятись і багато різних тараканів в голові 😀

 

Які методи найкраще спрацювали?

Реклама, аудиторія.

Важко сказати однозначно. Думаю, що мікс. Була тепла аудиторія з соціальних мереж (в основному з ютубу) та ті хто мене знали особисто. Але левову частку трафіку звичайно принесла реклама.

 

Що пішло не так і де ви накосячили? Які висновки і що наступного разу зробите інакше?

Великих факапів не було. Була проблема с налаштуванням автоматичної серії листів (почав думати про це після того, як біля 100 людей вже зареєструвалося і проблема була в тому, що я не знав як відправити їм автоматично налаштовані листи). А так в принципі все пройшло гладко. 

Наступного разу буду робити все швидше, бо якось затянув, все обдумував різноманітні варианти та намагався зробити все ідеально, але зрозуміло, що з першого разу так не вийде.

 

Де б ви зараз були, якби не зробили цього, і продовжували б розрулювати з проблемами/потребами?

Розумію, що продовжив би працювати на фрілансі, залишаючись приблизно на тому ж рівні. Так, звичайно, поступово піднімав би вартість своїх послуг, але проблема в тому що я вже декілька місяців як перестав кайфувати від того чим займався.

Мені хотілось більшого і мабуть саме навчання людей –– це одна з тих небагатьох речей, які зараз мене дуже наповнюють енегрією на мотивацією.

 

Як змінилося ваше життя після цього? Як ви зараз почуваєтеся? Які плани розвитку далі?

Справа в тому, що я часто змінюю та корегую свою діяльність. В житті я завжди намагаюся займатися тільки тим, що мене мотивує та від чого я отримую задоволення. Як тільки я перестаю отримувати задоволення від чогось –– це знак, що потрібно щось змінювати. 

Так сталося і з фрілансом. Я потрапив в “зону комфорту”, мав постійних клієнтів і не переймався за завтрашній день. І потихеньку я перестав кайфувати від цього. Я зловив себе на думці, що останні декілька місяців я робив це тільки заради грошей. А це не мій підхід!

Зараз же я відчуваю себе новачком і від я вмотивований ще сильніше! Багато планів та цілей. Поки що не буду розкривати всі карти, але скажу, що в мене з’явився партнер, і наступний запуск мі плануємо в декілька разів потужніше!

***

Пару слів для інших, хто хоче повторити твій успіх

Сподіваюсь мої слова показали вам, що єдина причина того, що ви ще не почали займатися справою своєї мрії, криється в вас самих.

Головне –– зрозуміти, що це реально. А для цього вам потрібно знайти людей, що вже роблять те, чим ви хочете займатись. Повірте, вони не особливі чи якісь супергерої, а такі ж звичайні люди, як і ви. Просто вони трішки раніше розпочали свій шлях. У вас все ще попереду.

Не сумнівайтеся, у вас все вийде!