Обрати сторінку

Наполегливість, маркетинг і смикалка - історія Ірини саме про ці важливі ознаки успіху.

Оригінальний пост кейс-стаді ви знайдете у фейсбук групі ОМБІЗ Картелю. 

 

 

Пряма мова Ірини:

 

"Не знаю, чи це буде цікаво... Хочете, поділюся досвідом, як я продала книжку у мякій обгортці за 2 тисячі?
---------
Отже, знайшла я на вулиці книгу. Хтось виніс перев"язаний шнурами цілий стос книг та різних журналів, типу "Наука и жизнь" та "Натуралист". А я , ну вибачте, старомодна і книги та наукові журнали для мене - це не сміття. То ж я поцупила той стосик додому і після певної роботи з ними віддала більшу частину у районну бібліотеку. 
Серед цих книг була серія "Хроніки Нарнії", а також маленька синя книжка з фізики. Вона була пожовкло-зеленого кольору та у мякій обгортці. Але датована 1934 роком. У бібліотеку її не взяли. Я виставила її на різні продаючі площадки, але нічого не вдавалося. І ось, коли майже втратила бажання її продавати, мені один чоловік порадив виставити її як колекційну, тобто просто змінити налаштування. 
Щоб усе вдалося, вирішила доповнити історією про книгу. А саме звернула увагу на прізвище і почала шукати в інтернеті хоч якусь інформацію про автора. 
Як виявилося, ця книга - основа усіх інших книг з фізики та предметознавства, на її основі було розроблено уся ця когорта сучасних підручників для студентства. Книга уже тоді була перевидана вдруге. За документами, які я тоді могла віднайти , а це був 2010 рік, автор недожив до виходу книги, його розстріляли ще тоді. 
То ж я написала цю історію про автора і поставила , як нас вчить Людмила Калабуха, одразу високу ціну. Подумала, що. знизити ціну завжди встигну...
Але, о, богі, книга одразу знайшла свого поціновувача!

То ж про що я. А про те. що треба бути креативним. Треба бути впертим і йти до мети. Шукати додаткові відомості про товар і укомплектовувати його у гарну обгортку."

 

 

Отож, перегляньте свої книжкові стелажі, скарбнички з монетами - і хтозна, який скарб знайдете саме ви?