Обрати сторінку

 

Розбираємо питання до цього фб поста

***

Зміст Q&A сесії :

00:00 - Вступ

05:30 - В одному з відео ти казав, що для е-мейл підписників ексклюзивний контент. Як розподіляти контент між соцмеражами та підписниками та як його давати?
 
09:37 - Як зробити, щоб автоматично приходили листи під час оплати? Ви побували на сторінці, але не чомусь не оплатили...
Додатковий матеріал :
WayForPay
Infusionsoft Email Marketing
14:43 - Чи учасники Картелю можуть домовитися про особисту консультацію на загальних умовах (описаних на сайті Ореста) чи є якась спеціальна процедура? Якщо питання дуже специфічне по своєму кейсу - все-одно давати на QA-сесію чи таки на індивідуальну залишити?
 
16:16 - Чи не замало 30 хв на консультацію?
 
18:10 - Якщо це не величезна таємниця, чи може Орест розповісти лише для своїх 🙂 про структуру свого доходу (не в цифрах, а в відсотках): скільки приносять партнерські публікації, навчальні продукти, продажі книги, індивідуальні консультації і т.д. Просто загальну структуру, щоб розуміти, як воно є в Ореста.
 
23:35 - Чи користуються популярністю індивідуальні консультації Ореста? Цікаво і для себе, і для свого проекту. Це продукт, який добре продається чи він більше як додаткова опція? На скільки часу вперед є вже запис на консультації?
 
26:15 - Чи працює Орест ще з індивідуальним супроводом (як описано на сайті)?
 
33:15 - Що думаєш на рахунок готових CRM-систем?
 
34:57 - Що порадиш на рахунок "омбізу" в моїй ніші у майбутьному, тобто створення клубу по типу картелю ?
 
36:15 - Стосовно CRM-систем.
 
36:56 - Скільки має бути відвідувачів щоб думати над впровадженням CRM?
 
39:18 - Моделі продаж pull та push.
 
42:08 - Завершення Q&A сесії.